Turizm Teknolojileri Günü

Geçtiğimiz dört yıl toplamda 2500+ kişiyi aşkın katılımcıyla gerçekleştirdiğimiz “Turizm Teknolojileri Günü” etkinliğimize 80 ‘den fazla tanıtım masası, 10 ‘dan fazla davetli konuşmacı, 4 ana olmak üzere 10 ʼdan fazla Sponsor konuşmacı ile “Siber Güvenlik”, “Veri Sınıflandırması”, “yazılım teknolojileri” konularını işlemiştik.

Bu yıl ki etkinliğimiz; 26 Ekim 2019 Cumartesi tam gün ve 27 Ekim 2019 Pazar öğlene kadar yarım gün şeklinde konaklamalı olarak Kervansaray Lara Otel’de gerçekleşecektir.

“5.Turizm Teknolojileri Günü “etkinliğimize firma ve ürün tanıtımları için 20 ‘den fazla tanıtım masası açmayı, Ana Sponsor, Platin, Altın ve Gümüş Sponsor konuşmacılar ve üç farklı konuda davetli konuşmacı çağırmayı planlamaktayız.

🗓️ : 26-27 Ekim 2019

🕤 : 1.Gün : 09.00 – 18.00

2.Gün : 09.00 – 13:00 📍 : Kervansaray Lara Otel / Antalya

Etkinlik Web Sitesi : https://turizmteknolojilerigunu.com/

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>