Turizm Online Teknoloji Haberleri Tek Çatı Altında

Türkiye’nin turizm sektöründeki teknolojik güncel haber, makale ve sektörel haberlerin yer aldığı öncü teknoloji sayfası olmak arzusundayız.

Sektörde gerçekleşen etkinlikler, eğitimler, ürünlerini kullandığımız B2B ve B2C kanallar, entegrasyon haberleri gibi online sektörünü yakından ilgilendiren haberleri tek adreste daha zengin içerikle sizlere sunacağız.

Sunmakla kalmayacağız, çalıştığımız firmalardan haber bültenlerini bize iletmelerini isteyip bunları mail bankamızda bulunan otelcilerimiz ile paylaşacağız.

Peki Biz Kimiz?

AdviceAl Online Danışmanlık; Geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor.

Sonuç olarak çalıştığımız işletmelerin karlılığını arttırıyoruz. İşletmelere Online alanındaki yani siz değerli okuyucular ve teknoloji firmalarının arasında bir köprü vazifesi görüyoruz.

Firmanızın güncel haberlerini altaki formu kullanarak gönderebilirsiniz.

ok@adviceal.com fotoğrafı ayrıca gönderebilirsiniz.
Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>