TripAdvisor Deneyim Sektörünü Daha İleri Düzeye Getirmek için Bokun’u satın aldı.

Tripadvisor, turlar, turistik mekanlar ve deneyimler endüstrisi için önde gelen iş yönetimi teknolojisi sağlayıcısı Bokun’u satın aldığını açıkladı. Devralma ile birlikte, tekelini genişleterek, şimdi sektörün en büyük dağıtım kanalına ek olarak tedarikçilerle teknik çözümler sağladı.

Tripadvisor Başkanı Dermot Halpin, “Sektör lideri olarak, bu alandaki fırsatımız muazzam. Deneyim sektörünü, mevcut çevrimiçi penetrasyonunun sadece% 20’sinin ötesine taşımaya kararlıyız ve Bokun bu görevde kritik bir rol oynayacaktır.”

Halpin, “Bu, işimiz için yeni bir aşamaya imza attı: Sektörün en büyük dağıtım kanalı olarak temel teklifimizin ötesine geçiyoruz. Bu ürün, endüstri için çok parlak bir geleceğin parçasıdır – parçalanmayı ortadan kaldıran, önemli ölçüde büyüyen ve basitleştiren tedarikçiler için dağıtım ve gezginler için alışveriş deneyimini önemli ölçüde geliştirir. ”

İzlanda’da bulunan Bokun, özellikle turlar, turistik yerler ve deneyimler için oluşturulan bir iş yönetim yazılımıdır: bir rezervasyon motoru, bir envanter kanalı yöneticisi, bir fiyat yönetim aracı ve daha fazlası gibi davranır. 2012 yılında kurulan Bokun, İzlandalı tedarikçilerinin ülkenin büyüyen turizm endüstrisinden yararlanmalarına yardımcı olmak için hızla büyüdü. Bokun’un müşteri tabanı, yerel tedarikçilerden Fortune 500 şirketlerine kadar geniş bir yelpazeye yayılıyor.

Bokun, turlar ve aktivite ürünleri için en büyük global B2B pazarını yaratıyor. Bokun tedarikçileri, satıcıları ve iştiraklerini, birbirleriyle doğrudan iş yapabilecekleri bir platform sağlar. Çevrimiçi bir sözleşme önerin ve birkaç dakika içinde satmaya başlayın. Tedarikçiler Bokun üzerinden satıcı haline geliyor. Ürünlerini diğer tedarikçilerle bir araya getiriyor, başkalarının ürünlerini çapraz satıyor ve başkalarını da ürünlerini satıyorlar. İştirakler ve satıcılar, tedarikçilerinin gerçek zamanlı kullanılabilirliğine erişmek ve rezervasyonlarını ve sözleşmelerini yönetmek için Bokun’u kullanır.

Tedarikçiler, Bokun’da ücretsiz üç aylık bir deneme için kaydolabilirler. Bu ücretsiz deneme bitmeden önce yeni fiyatlandırma yapısı yürürlükte olacak.

http://bokun.io/

https://tripadvisor.mediaroom.com/2018-04-20-TripAdvisor-Acquires-Bokun-Leading-Software-Provider-To-Bring-Experiences-Sector-Further-Online

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>