Spice Hotel & SPA’nın Online satış müdürü Mutafa Yıldırım’ın Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Turizm Fakültesi Kariyer Günleri Konuşması

Spice Hotel & SPA’nın Online satış müdürgülü görevini yürüten Mustafa Yıldırım doğup büyüdüğü Sakarya’da Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Turizm Fakültesi Kariyer günlerinde Üniversite Öğrencilerine Stajları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Her yaz binlerce öğrencini stajını yapmak için akın ettiği Antalya’ya üniversitelerin Türizm bölümlerinden binlerce öğrenci akın ediyor. Türkiye’nin Turizm başkenti Antalya’yı daha yakından tanımak ve staj için doğru oteli bulmaları konusunda Üniversitelerin sektörün konusunda uzman kişileri ağırlaması gerçekten de mutluluk verici.

Emsal teşkil etmesini ve daha fazla sektörün içinden kişilerin öğrencilerle buluşmasını AdviceAl ailesi olarak temenni ediyoruz.

Mustafa Yıldırım Kimdir?

1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Merakım ve mesleğim sayesinde Güzel Ülkemizin birçok yerini görme şansı yakaladım.
2001 yılında üniversite ile Turizm mesleğimle tanıştım, üniversiteden sonra birçok işletmede çok farklı pozisyonlarda yer aldım, önüne geçemediğim merakım sayesinde birçok farklı alanda çalışmalarım devam ediyor.
Bir otelin online satışındaki bütün detaylara hakimim ve gerek sıfırdan gerek mevcut bağlantılar üzerinden online satışın kapılarını açabilirim.
Facebook’ ta, otelinizin, restoranınızın, barınızın, işletmenizin sayfa kurulumu, tanıtımı, facebook reklamları, gerçek takipçi kazanma ve sayfayı büyütme,
Instagram ile bağlantılı sayfa oluşturma, gerçek takipçi kazanma, sayfanın büyümesi, sayfa üzerinden satış, link sunma,
Twitter sayfası kurma.
Mekanınızın profesyonel fotoğraf çekimi, sosyal medya için kullanılabilecek nitelikte ve katalog ve web sitesine uygun şekillerde çekimlerinizi yapabilirim.

 

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>