OTA’ların Booking, Expedia ve TripAdvisor CEO’larının aldığı maaşlar ne kadar?

Online seyahat pazarında faaliyet gösteren firmaların CEO’larının aldığı yıllık maaş geçen yıla göre düşürülmesine karşın sektörün diğer kesimleri ile karşılaştırılmayacak düzeyde.

Booking’ten emekli olan Gillian Tans 13 milyon, Booking Holding CEO’su Glenn Fogel 18 milyon Expedia CEO’su Mark Okerstrom 11,7 milyon TripAdvisor genel müdürü Steve Kaufer 18.3 milyon € maaş alıyor.

(Soldan sağa): Booking Holding’in CEO’su Glenn Fogel; Expedia Genel Müdürü Mark Okerstrom; ve Steve Kaufer, TripAdvisor CEO’su 

Şirket/CEO Maaşı (Yıllık Milyon dolar) 

Booking Holding/ Glenn Fogel……. 20.45 

Booking.com / Gillian Tans………..  14.47 

Expedia / Mark Okerstrom ………….13.08 

TripAdvisor / Steve Kaufer/………… 18.3 

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>