MetaSearch – Meta Arama Nedir?

Konaklama tesislerinin fiyatları ve uygunluğu hakkında bilgi toplayan bir araştırma platformudur. Meta Search, gezginlerin, tesisinizin resmi web sitesi de dahil olmak üzere, farklı online satış kanallarındaki teklifleri karşılaştırmasını sağlar.

Ana Metasearch’ler: Google Hotel Ads, Trivago, TripAdvisor, Kayak.

Birçok kullanıcı, fiyatları, koşulları ve kullanılabilirlikleri karşılaştırma fırsatı sunduğundan, metasearcher’ları satın almayı tercih eder. Ayrıca, metasearchers platformları, kullanıcıların Google organik arama, Google haritaları, TripAdvisor incelemeleri gibi en sık görüştüğü portallar ve servisler üzerindeki çıktıları göstermesine olanak tanır. Trivago da özel teklifler ve fiyatlar bulmak için gezginler tarafından kullanılan bir arama motorudur.

GOOGLE HOTEL ADS

GOOGLE MY BUSINESS, GOOGLE HOTEL FINDER, GOOGLE MAPS

Google Hotel Ads, Otelinizi Google.com’da ve Google Haritalar’da, bilgisayarlarda, tabletlerde ve mobil cihazlarda erişilebilen her yerde sunar.

 

TRIVAGO

MORE THAN 310.000 HOTEL MANAGERS WORLDWIDE TRUST US.

Trivago’da, bir otel seçmek isteyen gezginler için itibar önemli bir faktördür ve sayılarla puanlanır. Trivago Rating Index, aldığınız çevrimiçi yorumlara göre puanınızı kullanıcılara gösterir. Memnun misafirler pek çok sitede olumlu yorumlar yapmaya teşvik edilir: bu puanınızı ve sonuç olarak rezervasyonlarınızı arttırmaktadır.

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>