İçerik Stüdyosu ile Instagram da Şirketleri Daracık ekrana muhtaç etmeden paylaşım özelliği geldi.

Oldum olası instagramı sevemedim mesaj yazma kutusu o kadar küçük ki paylaşırken facebook’ta paylaş diyorsun akabinde maymun gibi o sayfa senin bu saya benim acaba hatalı kelime var mı diye bakıyorsun. Nihayet artık pc den paylaşma özelliği geldi. Gönderileri pc’den oluşturabilirsiniz.
https://business.facebook.com/creatorstudio bu yazıda adım adım nasıl paylaşım yapılır inceleyeceğiz. 2200 karakter 30 bahsetme ve 30 konu etiketi ekleme imkanına sahipsiniz. Programsız olarak instagram’dan gönderi paylaşma imkanına kavuşmanın yanında istatistikleri de görebilme ve hedef kitlenizi analiz edebilmenize imkan tanıyor. Son 7 güne ait olan istatistiklerde takipçi, takipçilerin cinsiyeti, takipçilerin etkileşim zamanı, takipçilerin bulundukları ülke ve şehirleri görebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Hesaplarımızı takip etmeyi unutmayalım. https://www.instagram.com/minirezervasyon/

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>