IATI, Capital 500 listesinde 27 sıra yükselerek 145. sıraya yerleşti.

Türkiye’nin en büyük şirketlerinin sıralandığı Capital 500 listesi açıklandı. 

2018 yılında 2,5 milyar lirayı aşkın ciro yapan IATI, bir önceki seneye göre cirosunu yüzde 48 oranında arttırdı. Şirketin iştirakleri ve ortakları ile global cirosu ise 2018 yılında 3,6 milyar lira olarak gerçekleşti. 

Levent Aydın’ın sahibi olduğu IATI bu performansı ile Ticaret ve Hizmet sektöründe Türkiye’nin en büyük 5. şirketi olurken, Antalya’nın en büyük 2. şirketi ünvanını da korudu.

IATI’nin 2019 yılı cirosunun ise 6 milyar TL’ye yaklaşara şirketin 2019 yılında Türkiye’nin en büyük 100 şirketi arasına girmesi ve Ticaret ve Hizmet sektöründeki en büyük firması olması bekleniyor.

2018 SIRALAMASI

capital1

TİCARET HİZMET SIRALAMASI

capital2

ANTALYA SIRALAMASI

unnamed
Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl; Geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>