Huawei Booking.com reklamlarını doğrudan kilit ekranında göstermeye başlayarak kullanıcılardan Tepki aldı.

Birinci sınıf bir akıllı telefona çok para harcadığınızda, reklamları kilit ekranında veya cihazın başka bir yerinde görmeyi beklemiyorsunuzdur.

Ucuz Etin Yahnisi misali Sadece bir hata olabilir, ama Huawei için pahalı bir hata.

Huawei’nin uluslararası sahnede tamamen batırması muhtemel olan daha büyük bir sorunun ortasında olduğu gerçeğinden bahsetmiyoruz bile.

Oldukça az sayıda kullanıcı telefonlarının kilit ekranında reklam göstermeye başladığını bildirdi ve XDA’ya göre bu cihazlar Huawei P30 Pro, Huawei P20 Pro, P20, P20 Lite ve P10 Lite’ın .

Sorunun booking uygulaması yüklü olanlardan kaynaklandığını düşünenler olabilir, ancak bu sorunu bildiren çoğu kullanıcıda yüklü bile değil. Sorun Unlock’a aittir. Teoride, insanlar kilit açma ekranlarında güzel duvar kağıtları alırlar booking.com ‘u değil.

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>