Google Cloud’da sunucu nasıl kurulur web sitesi nasıl açılır 300$ 1 yıl ücretsiz

Google Cloud 300$ veriyor gelin harcayalım.

Alantron, hala domainlerim orada sunucumda bitcoin madenciliği yapıldığı için iki defa sunucu değiştirmek zorunda kaldım. fark ettim ki benim sunucunun yedeği hiç bir zaman alınmamış. Açıkçası biz hizmet vermiyoruz, sadece sunucu veriyoruz siz ne yaparsanız yapın cümlesi üzerine o zaman google cloud’da telefonda teknik destek vermiyor ama en azından sunucularında bitcoin madenciliğine de izin vereceklerini sanmıyorum diyerek başladım internette ben bu 300$ nasıl kullanırım demeye. how to use?

en iyi kaynak hintli arkadaşlardan var how to setting google cloud dediğinizde 200 desibel hindistan ingilizcesine maruz kalıyorsunuz ki arada bahçeye çıkıyordum aman diyim 10dk dan fazla maruz kalmayın 🙂

bir iki yakınıma anlattım, sonra dedim ki neden bir video çekmiyorum zira google cloud manyak derecede karışık üniversiteli öğrencilerin evi gibi bir yapıya sahip herşey var fakat yerini bulabilirsen.

iki video çektim sizler için 20 dk toplamda şayet videolardan aradığınız yanıtı bulamazsanız  0532 20178 99 arayın veya mesut@adviceal.com mail atın birlikte çözelim.

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>