Facebook, Amazon ve Google Belki ev kredisi için kapısını çalacağınız bankanız olabilir.

ABD, Asya ve Avrupa’da bir süredir teknoloji devleri para transferleri, dijital ödemeler ve genel olarak finansal faaliyetler için lisans talep ediyorlar.

Avrupa’da yapılan son Psd2 düzenlemesi, e-ticaret ve sosyal medya şirketlerinin ödeme hizmeti sağlayıcısı olmalarına izin veriyor… bu, kullanıcının önceki onayında cari hesaba erişebilecekleri ve ödemeyi işleme koyabilecekler.

Bunlar arasında Facebook, Whatsup, Messenger ve Instagram ile yaklaşık 2.6 milyar kullanıcıya ulaşabileceği gibi rekabetçi bir avantaja sahip.

Tesadüf değil, birkaç gün önce Mark Zuckerberg, insanların ilk kez karşılıklı iletişim kurmalarını sağlamak için 3. parti yazılım ile bir araya getirme planlarını duyurdu.

Her hizmet bağımsız bir uygulama olarak çalışmaya devam edecek, ancak temel altyapıyı yeniden inşa edecekler ve büyük güvenlik için uçtan uca şifrelemeyi destekleyecekler… bu, gezegendeki en büyük “ilişkisel ekosistemi” yapacak.

Belki sonraki ev kredinizi Facebook verecek.

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>