Booking.com Tur ve Aktivite satışı yapan FareHarbor.com yazılım firmasını satın aldı.

Booking.com, turlar ve aktiviteler konusunda en güvenilir yazılım olan FareHarbor’un satın alınmasıyla dijital hedeflerine yakınlaştığını söyledi.

Dördüncü çeyrek kazançlarında CEO’su Glenn Fogel, turların ve etkinliklerin devasa potansiyelinden bahsetti ve şirketin birçok pazarda deneyimlerini denediğini söyledi. Ayrıca, şirketin uygulamasının “tüm seyahat deneyiminin” merkezinde olmasını istediğini de söyledi.

Booking.com CEO’su Gillian Tans diyor ki:

“Günümüzde seyahat teknolojisi teknolojiye dayanıyor, ancak yerel deneyimler ve cazibe pazarları hala büyük ölçüde çevrimdışı.

“FareHarbor’un teknolojisi, yerel turların ve turistik mekanların işletmelerini kolayca çevrimiçi duruma getirmesine izin veriyor. Bu teknolojiyi, daha yerel deneyimleri çevrimiçi hale getirmek, tüm dünyadaki seyahat ekosistemini hem tüketiciler hem de yerel işletmeler için sorunsuz bir dijital deneyimle anında bağlantı kurmalarına olanak sağlayarak geliştirmek için büyük bir fırsat görüyoruz. https://fareharbor.com/

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>