Antalya Teknokent’te Online Turizm Teknolojileri Sertifika Eğitim Programı gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi Antalya Teknokent bünyesinde bulunan AdviceAl Academy tarafından 11-19 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen programa  bir çok şehirden turizmde online teknolojiyi öğrenmek isteyen turizmciler katıldı. Antalya Teknokent Genel Müdürü  İbrahim Yavuz’un açılış konuşması ile başlayan eğitim toplamda 4 gün ve 8 saat sürdü.

Turizmde online teknolojiyi detaylı olarak öğrenen, işleyişi hakkında bilgi sahibi olan ve bu teknolojiyi yönetme becerisi kazanan katılımcılar, hızlı bir şekilde ilerleyen global teknolojileri hedefleyen Türk turizminin güçlü birer temsilci oldular. TR Turistik  Genel Müdürü Gökhan Benli ve SAN TSG Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Türk’ün konuşmacı olarak yer aldığı programda katılımcılar turizm sektöründe teknolojinin nasıl kullanıldığını da örnekleri ile beraber öğrenme fırsatı yakaladı.

[rev_slider alias=”acedemy foto”]

İlerleyen aylarda da tekrarlanması planlanan eğitim programları ile online turizm teknolojileri hakkında bilgi sahibi turizmci sayısının artırılması hedeflenmekte.

Web sayfamızdan gelişmeleri takip edebilirsiniz: adviceal.com/teknoloji/academy

Share This Post
AdviceAl
Written by AdviceAl
AdviceAl Online Danışmanlık; geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, global dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyor. Sonuç olarak karlılığınızı arttırıyor.
0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>