AdviceAl,
Geleneksel medya ve satış kanallarına ek olarak yenilikçi ürünlere, dijital dağıtım kanalları ve hibrit iş modellerine giderek artan talep karşısında müüşterilerimize karşılaştıkları zorluklara cevap  verebilecekleri entegre hizmetler sağlıyoruz.

 

 

Strateji

Kurumsal E-ticaret danışmanlık hizmeti ile firmaya uygun yazılımların tespit edilmesi, e-ticaret yöntem stratejisinin oluşturulması ve sektör analizleri.

Dijital Pazarlama

Kurumsal e-ticaret danışmanları ile Adwords reklamcılık modellerinin kullanımı, e-ticaret sitelerinin trafiğini artıracak pazarlama kanallarının kullanımı.

E-Ticaret Seo

E-ticaret danışmanı ile e-ticaret sitelerinin ilk sıralara çıkmasını sağlayacak site içi ve site dışı optimizasyon stratejilerinin oluşturulması.

Sosyal Medya

  E-ticaret danışmanı ile Facebook, Twitter, Instragram gibi sosyal medya araçlarında e-ticaret yapma, online satışı artırma yöntemleri.

  Fotoğraf Çekimi

  E-ticaret danışmanı ile e-ticaret sitelerine özel ürün çekimlerinde teknik belirleme, senaryo ve kurgu oluşturma, içerik ve styling çalışmaları.

  Partneri olduğumuz firmalarımız

  ORSmini.com - OnlineHotelCheckIN.com - AvailPro.com

  ORSmini;

  “Butik ve konsept otellere özel tasarlanmış mini rezervasyon motorudur. Otelin web sayfasına entegre olup, misafirlerin birkaç basit aşama      ile rezervasyonlarını kolay bir şekilde tamamlamasını sağlar.”

  OnlineHotelCheckIN;

  OHC - OnlineHotelCheckIN otellere herhangi bir acenteden veya web sitesinden rezervasyon yapan misafirlerin tesise gelmeden önce,            otelin web sitesinden CheckIN yapabilmelerini sağlayan bulut tabanlı bir hizmet. 

  Bu web yazılımı ile birlikte misafirler yorucu bir yolculuktan sonra otellerine giriş yapmak için beklemezken oteller de check-in esnasında          ihtiyaç duydukları bilgileri misafirler otele ulaşmadan almış olacaklar. Bu sistem aracılığıyla ihtiyaç duyulan oda tipi yükseltme talebi, erken      giriş ve geç çıkış talepleri, transfer ve uçuş bilgileri gibi bilgileri otelin web sitesine entegre edilen bir modül aracılığıyla internet olan her            yerden ve cihazdan misafirlerin kendi dillerinde doldurabilecekleri bir form ile alınabilecek.

  Availpro;

  Availpro ile, artık tek bir panelden tüm online dağıtım kanallarınızı yönetebilirsiniz. Online satış kanallarını (Booking.com, Expedia, vs.),            gerçek zamanlı olarak yöneterek hem zamandan tasarruf etmiş, hem de satışlarınızı artırmış olursunuz.

  Availpro Channel Manager, 120'nin üstünde online tatil satış portalları, GDS ve IDS kanalları ile entegre olabilmektedir.

 

  Sahibi Olduğumuz Yayınevi - Kurucusu Olduğumuz Genç Yazarlar Derneği

  GencKitapevi.com - GencYazi.comGyd.org.tr